Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons

  • 69 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons Τουλούζη με 2 υπνοδωμάτια απέχει 2 χλμ. από την Πλας ντι Καπιτόλ και σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από τον Καθεδρικό Ναό της Τουλούζης. Αυτό το διαμέρισμα 69 τ.μ. Μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 άτομα.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες να διατηρήσουν τη φυσική κατάσταση τους.

Για την εξυπηρέτησή σας, το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 4 χλμ. από το Μουσείο Les Abattoirs, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Αγορά Victor Hugo απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα. Ο σταθμός λεωφορείων Carcassonne βρίσκεται σε απόσταση μόλις 650 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons Τουλούζη
Appartement T3-4 Meuble Toulouse Soupetard
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement T3-4 Meuble Toulouse Soupetard

8.3
Πολύ καλό 3 σχόλια
464 μ από το κατάλυμα
Nice Apartment Of 75 M2 With Terrace In Toulouse
Τιμή μόνο για κινητά

Nice Apartment Of 75 M2 With Terrace In Toulouse

8.6
Έξοχο 15 σχόλια
661 μ από το κατάλυμα
USD 147 USD 132
ανά νύχτα
Appartement Deux Pieces Au Calme
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Deux Pieces Au Calme

9.0
Άριστο 1 σχόλιο
817 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Τουλούζη Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Matabiau
    2,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας315550090324B
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons περιλαμβάνουν Νοτρ Νταμ ντε λα Ντοράντ, Παρεκκλήσι Καρμελιτών καθώς και Μουσείο Paul Dupuy.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons θα είναι 160€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons περιλαμβάνουν Zenazia και La Boite a Lutins και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 69 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Τουλούζη Αεροδρόμιο
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Matabiau
    2,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacieux T3 Avec 2 Parkings Gratuits Et 2 Balcons Τουλούζη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο